Bezpečnostné vložky EVVA - Bezpečnostné dvere ZICHER

Bezpečnostné vložky EVVA

Všetky výrobky firmy EVVA sú vyrábané podľa podmienok certifikácie kvality normy ISO 9001. Po bezpečnostnej stránke spĺňajú kritériá európskych noriem a sú certifikované autorizovanými skúšobňami v bezpečnostnej triede 4 podľa európskej normy ENV 1627. Spĺňajú podmienky certifikácie NBÚ v triede "prísne tajné". Všetky mechanické i mechatronické cylindrické vložky sa dodávajú v modulovom prevedení, tj. je možné skladať rôzne dĺžky vložiek podľa potrieb užívateľov. Všetky cylindrické vložky EVVA majú ochranu pred planžetou, odvrtaniu a vytrhnutiu valce vložky. Majú právnu a organizačnú ochranu výroby duplikátov kľúča a ochranu pred zneužitím nepovolanými osobami.

Pri všetkých typoch je možné vytvárať systémy generálneho kľúča s dostatočným počtom kombinačných možností pre stredné aj veľké objekty a obchodné siete.

Popis funkcií vložiek:

  • BSZ - dovoľuje odomykanie aj v prípade, keď je z druhej strany dverí zasunutý kľúč
  • SSW - zábrana proti vniknutiu prachu do otvoru pre kľúč
  • GEFE - núdzové otváranie núdzovým kľúčom v uzamykacom systému pri zasunutom kľúči z druhej strany
  • VARIO - možnosť prekódovania vložky pri strate kľúča
  • ARS - prevedenie so zvýšenou odolnosťou proti vytrhnutiu valca

Na tomto mieste nájdete sériu videí týkajúcich sa bezpečnostných vložiek EVVA.

▼ Bezpečnostné vložky EVVA - technológia MCS

MCS (magnetický kódovací systém) zaručuje trojnásobnú bezpečnosť pomocou magnetického kódovania, aj dvoch mechanických kódovaní. V jadre cylindrickej vložky sa nachádza 8 otočných magnetických rotorov, ktorým sú priradené 4 magnetické pilulky kľúča. Pri vyťahovaní kľúča sa vždy natočia do inej polohy. Každá magnetická pilulka v kľúči sa dá obojstranne nezávisle od seba zmagnetizovať. Ak sa zasunie kľúč MCS s príslušným magnetickým kódovaním, potom sa presunú magnetické rotory do uzatváracej polohy. 2 blokovacie posuvné závory sa potom presunú pomocou riadiacich kriviek smerom dopredu a kľúč odomkne alebo zamkne.

▼ Bezpečnostné vložky EVVA - technológia ICS

Systém obojstranného kľúča ICS (vnútorný kódovaný systém) poskytuje vysokú ochranu vďaka jedinečnej kombinácii troch rôznych uzamykacích technológií. Špeciálne tvarovanému, veľmi pevnému pozdĺžnemu profilu, osvedčenému systému kriviek, ktorý si vyžiada oprávnenie na uzatváranie, a vylepšenému systému kolíkov. Skladá sa zo skrytých, vnútri uložených výrezov na telese kľúča ICS - je to jedinečné na celom svete! Tak je takmer nemožné neoprávnené vyhotovenie kópie tohto kľúča.

▼ Bezpečnostné vložky EVVA - technológia 3KS, 3KS Plus

3KSplus - systém 3 drážok, sa vyznačuje jedinečným a patentovaným neodpruženým funkčným princípom. Tvorí ho 12 neodpružených stavítok a dve kontrolné lišty. Neobmedzené varianty pozdĺžnych profilov kľúča dovoľujú takmer neobmedzené kombinačné možnosti.

▼ EPS – mechanický uzamykací systém od firmy EVVA

Rozšírený profilový systém od firmy EVVA je celosvetovo jedným z najlepších kolíkových systémov. Ponúka široký sortiment produktov a je vhodný pre jasne štruktúrované uzamykacie systémy.

▼ FPS – mechanický uzamykací systém od firmy EVVA

Funkčný profilový systém od firmy EVVA ponúka značkovú kvalitu za najlepšiu cenu a dobre sa uplatňuje v malých uzamykacích systémoch.

▼ EPS mechanický uzamykací systém EVVA v skratke

EPS spoľahlivo chráni domovy, vynikajúco sa však uplatňuje aj v jasne štruktúrovaných uzamykacích systémoch. Takto je EPS často a rád používaným prístupovým systémom v gastronómii alebo v bytovej výstavbe. EPS je úspešným výsledkom neustáleho ďalšieho vývoja overených kolíkových systémov EVVA. Vysoký používateľský komfort a dlhá životnosť robia systém najlepším z kolíkových systémov.

▼ FPS mechanický uzamykací systém EVVA v skratke

FPS poskytuje najlepšiu jednoduchú bezpečnosť a spoľahlivý komfort. FPS sa môže používať v menších, jednoducho štruktúrovaných uzamykacích systémoch. Prečo uzamykací systém? Iba jediným kľúčom sa dajú uzamykať všetky dvere – domový vchod, dvere bytu, pivničný priestor, poštová schránka. Kľúč FPS je k dispozícii aj ako dizajnový kľúč v mnohých rozličných farbách.Bezpečnostné vložky EVVA ponúkané spoločnosťou ZICHER Nitra

Obrázok Názov Bezpečnostná trieda

Bezpečnostná vložka E-GPI 75p

zúbková, preložený profil, 5 kľúčov
bezpečnostná trieda 3

Bezpečnostný kľúč GPI

kľúč pre vložku GPI
bezpečnostná trieda 3

Bezpečnostná vložka E-DPI 75p

zúbková + jamk.,prelož. profil, 5 kľúčov
bezpečnostná trieda 4

Bezpečnostná vložka E-DPS SH

zúbková + jamk.,prelož. profil SH, 5 kľúčov
bezpečnostná trieda 4

Bezpečnostná vložka E-DPI symo

zúbková + jamk., lamel. systém, 3 kľúče
bezpečnostná trieda 4

Bezpečnostný kľúč DP

kľúč pre vložky DPI, DPS, DPI symo
bezpečnostná trieda 4

Bezpečnostná vložka E-3KS symo

3 drážky, lamelový systém, 3 kľúče
bezpečnostná trieda 4

Bezpečnostný kľúč 3KS

kľúč pre vložku 3KS
bezpečnostná trieda 4

Bezpečnostná vložka E-MCS symo

magnetický systém, 0 kľúčov
bezpečnostná trieda 4

Bezpečnostný kľúč MCS

kľúč pre vložku MCS
bezpečnostná trieda 4

Rýchly kontakt

ZICHER NITRA Damborského 9
mobil: 0905 854 248
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
ZICHER LEVICE Koháryho 6467/107
mobil: 0905 854 248
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
ZICHER ZLATÉ MORAVCE
mobil: 0905 854 248
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Bezpečnostné dvere


Nábytok a bývanie 2008 08
Bezpečnostné dvere Levice 20
realizácia bezpečnostných dverí 10
Nábytok a bývanie 2010 26
Bezpečnostné dvere Nitra 20
Bezpečnostné dvere Levice 03