Modely dverí - Bezpečnostné dvere ZICHER
Modely bezpečnostných dverí SHERLOCK si môžete stiahnuť v plnej kvalite v PDF...

Bezpečnostné dvere CLASSIC - K330/2R, K330/2

cenovo výhodné bezpečnostné dvere

Bezpečnostné protipožiarne dvere CLASSIC a CLASSIC+ sú certifikované v 2. bezpečnostnej triede. Sú vybavené bezpečnostným jednobodovým zadlabacím zámkom (CLASSIC) alebo bezpečnostným trojbodovým zámkom (CLASSIC+), ktorý je chránený krytom a štítom proti odvŕtaniu. Na závesovej strane dverí sú umiestnené 4 pasívne istiace body a 3 pevné závesy. Z bezpečnostného hľadiska sa vyrábajú s otváraním DNU aj VON z chráneného priestoru bez konštrukčných zmien.

Bezpečnostné dvere FAMILY K2/3

najobľúbenejšie bezpečnostné dvere

Sú vybavené bezpečnostným zámkom s plochou závorou, ktorý je chránený krytom a štítom proti odvŕtaniu. Zo zámkovej strany a nadpražia dverí sa vysúvajú 4 aktívne istiace body, na závesovej strane dverí sú umiestnené 4 pasívne istiace body a 3 pevné závesy. Vyrábajú sa s otváraním DNU aj VON z chráneného priestoru bez konštrukčných zmien.

Bezpečnostné dvere FAMILY+ K330/3

najpredávanejšie bezpečnostné dvere

expresné dodanie do 5 až 10 pracovných dní

Bezpečnostné protipožiarne dvere FAMILY+ K330/3 sú certifikované v 3. bezpečnostnej triede. Sú vybavené bezpečnostným trojbodovým zámkom, ktorý je chránený krytom a štítom proti odvŕtaniu. Zo zámkovej strany dverí sa vysúvajú aktívne istiace body, na závesovej strane dverí sú umiestnené 4 pasívne istiace body a 3 pevné závesy. Z bezpečnostného hľadiska sa vyrábajú s otváraním DNU aj VON z chráneného priestoru bez konštrukčných zmien.

Bezpečnostné dvere 2-krídlové FAMILY+ TWIN D2/K330

2-krídlové bezpečnostné dvere obľúbené do kancelárií

Dostupné aj v prevedení s elektronickou kontrolou vstupu D2-K330/3A

Bezpečnostné protipožiarne dvere FAMILY+ TWIN D2/K330 sú certifikované v 3.bezpečnostnej triede. Sú vybavené bezpečnostným zámkom s plochou závorou, ktorý je chránený krytom a štítom proti odvŕtaniu. Zo zámkovej strany dverí, z nadpražia a zo spodnej časti dverí sa vysúvajú aktívne istiace body, na závesovej strane dverí sú umiestnené aktívne a vahadlové istiace body. Každé krídlo je do zárubne upevnené tromi kusmi nastavovacích 3D závesov. Pevné krídlo sa zaisťuje pomocou páky skrytej v polodrážke. Pri zavretých dverách je táto páka nedostupná. Vyrábajú sa s otváraním DNU aj VON z chráneného priestoru. Dvere otváravé smerom dnu aj von z chráneného priestoru sú rovnakej konštrukcie. Dvere je možné dodatočne skracovať o 30 mm.

Bezpečnostné dvere EXCELLENT F730/4

najodolnejšie bezpečnostné dvere pre náročných

Bezpečnostné protipožiarne dvere EXCELLENT F730/4 sú certifikované v 4. bezpečnostnej triede. Sú vybavené bezpečnostným trojbodovým zámkom, ktorý je chránený krytom zámku, v 4. bezpečnostnej triede je chránený oceľovým štítom proti odvŕtaniu, sekaniu a páčeniu. Súčasťou dverí je až 23 istiacich bodov. Zo zámkovej strany dverí a z nadpražia sa vysúvajú zdvojené aktívne istiace body, na závesovej strane dverí je umiestnených 10 pasívnych istiacich bodov a 3 ks nastavovacích 3D závesov.

Bezpečnostné dvere PROTECT - K245/2, K245/3S, K260/2

špeciálne bezpečnostné dvere so zvýšenou požiarnou odolnosťou

Dvere so zvýšenou požiarnou odolnosťou sú schopné odolávať požiaru, prieniku horúcich plynov a tepelnému žiareniu až po dobu 45 alebo 60 minút. Je možné ich vyrobiť s dymotesným prevedením. Súčasťou dverí je protipožiarna páska a tesnenie. Vyrábajú sa bezpečnostnej triede 2 a 3, s bezpečnostným zámkom s plochou závorou, ktorý je chránený špeciáinym krytom. Dvere K260 majú špeciálnu povrchovú úpravu s fóliou v dizajne dreva alebo nástrek v škále RAL.

Exteriérové bezpečnostné dvere EXTERIOR KP 2/3

exteriérové bezpečnostné dvere vhodné do rodinných domov a pavlačových bytov

Sú vybavené bezpečnostným trojbodovým zámkom, ktorý je chránený krytom zámku. Zo zámkovej strany dverí sa vysúvajú aktívne istiace body, na závesovej strane dverí sú umiestnené 4 pasívne istiace body a 4 kusy závesov. Vyrábajú sa s otváraním DO chráneného priestoru.

Exteriérové bezpečnostné dvere EXTERIOR+ RD200

exteriérové bezpečnostné dvere vhodné do domov a pavlačov

Bezpečnostné protipožiarne dvere RD200/3 sú exteriérové vstupné bezpečnostné dvere. Sú vybavené bezpečnostným trojbodovým zámkom, ktorý je chránený krytom zámku. Zo zámkovej strany dverí sa vysúva 7 aktívnych istiacich bodov, na závesovej strane dverí je umiestnených 12 pasívnych istiacich bodov a 4 kusy závesov. Vyrábajú sa s otváraním DNU - do chráneného priestoru.

Rýchly kontakt

ZICHER NITRA Damborského 9
mobil: 0905 854 248
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
ZICHER LEVICE Koháryho 6467/107
mobil: 0905 854 248
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
ZICHER ZLATÉ MORAVCE
mobil: 0905 854 248
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Bezpečnostné dvere


Bezpečnostné dvere Levice 14
Nábytok a bývanie 2010 17
Galéria Tesco Nitra 21
Nábytok a bývanie 2008 07
realizácia bezpečnostných dverí 7b
montáž bezpečnostných dverí