Modely dverí - Bezpečnostné dvere ZICHER
Modely bezpečnostných dverí SHERLOCK si môžete stiahnuť v plnej kvalite v PDF...

Bezpečnostné dvere CLASSIC - K330/2R, K330/2

cenovo výhodné bezpečnostné dvere

Bezpečnostné protipožiarne dvere CLASSIC a CLASSIC+ sú certifikované v 2. bezpečnostnej triede. Sú vybavené bezpečnostným jednobodovým zadlabacím zámkom (CLASSIC) alebo bezpečnostným trojbodovým zámkom (CLASSIC+), ktorý je chránený krytom a štítom proti odvŕtaniu. Na závesovej strane dverí sú umiestnené 4 pasívne istiace body a 3 pevné závesy. Z bezpečnostného hľadiska sa vyrábajú s otváraním DNU aj VON z chráneného priestoru bez konštrukčných zmien.

Bezpečnostné dvere FAMILY K2/3

najobľúbenejšie bezpečnostné dvere

Sú vybavené bezpečnostným zámkom s plochou závorou, ktorý je chránený krytom a štítom proti odvŕtaniu. Zo zámkovej strany a nadpražia dverí sa vysúvajú 4 aktívne istiace body, na závesovej strane dverí sú umiestnené 4 pasívne istiace body a 3 pevné závesy. Vyrábajú sa s otváraním DNU aj VON z chráneného priestoru bez konštrukčných zmien.

Bezpečnostné dvere FAMILY+ K330/3

najpredávanejšie bezpečnostné dvere

expresné dodanie do 5 až 10 pracovných dní

Bezpečnostné protipožiarne dvere FAMILY+ K330/3 sú certifikované v 3. bezpečnostnej triede. Sú vybavené bezpečnostným trojbodovým zámkom, ktorý je chránený krytom a štítom proti odvŕtaniu. Zo zámkovej strany dverí sa vysúvajú aktívne istiace body, na závesovej strane dverí sú umiestnené 4 pasívne istiace body a 3 pevné závesy. Z bezpečnostného hľadiska sa vyrábajú s otváraním DNU aj VON z chráneného priestoru bez konštrukčných zmien.

Bezpečnostné dvere 2-krídlové FAMILY+ TWIN D2/K330

2-krídlové bezpečnostné dvere obľúbené do kancelárií

Dostupné aj v prevedení s elektronickou kontrolou vstupu D2-K330/3A

Bezpečnostné protipožiarne dvere FAMILY+ TWIN D2/K330 sú certifikované v 3.bezpečnostnej triede. Sú vybavené bezpečnostným zámkom s plochou závorou, ktorý je chránený krytom a štítom proti odvŕtaniu. Zo zámkovej strany dverí, z nadpražia a zo spodnej časti dverí sa vysúvajú aktívne istiace body, na závesovej strane dverí sú umiestnené aktívne a vahadlové istiace body. Každé krídlo je do zárubne upevnené tromi kusmi nastavovacích 3D závesov. Pevné krídlo sa zaisťuje pomocou páky skrytej v polodrážke. Pri zavretých dverách je táto páka nedostupná. Vyrábajú sa s otváraním DNU aj VON z chráneného priestoru. Dvere otváravé smerom dnu aj von z chráneného priestoru sú rovnakej konštrukcie. Dvere je možné dodatočne skracovať o 30 mm.

Bezpečnostné dvere EXCELLENT F730/4

najodolnejšie bezpečnostné dvere pre náročných

Bezpečnostné protipožiarne dvere EXCELLENT F730/4 sú certifikované v 4. bezpečnostnej triede. Sú vybavené bezpečnostným trojbodovým zámkom, ktorý je chránený krytom zámku, v 4. bezpečnostnej triede je chránený oceľovým štítom proti odvŕtaniu, sekaniu a páčeniu. Súčasťou dverí je až 23 istiacich bodov. Zo zámkovej strany dverí a z nadpražia sa vysúvajú zdvojené aktívne istiace body, na závesovej strane dverí je umiestnených 10 pasívnych istiacich bodov a 3 ks nastavovacích 3D závesov.

Bezpečnostné dvere PROTECT - K245/2, K245/3S, K260/2

špeciálne bezpečnostné dvere so zvýšenou požiarnou odolnosťou

Dvere so zvýšenou požiarnou odolnosťou sú schopné odolávať požiaru, prieniku horúcich plynov a tepelnému žiareniu až po dobu 45 alebo 60 minút. Je možné ich vyrobiť s dymotesným prevedením. Súčasťou dverí je protipožiarna páska a tesnenie. Vyrábajú sa bezpečnostnej triede 2 a 3, s bezpečnostným zámkom s plochou závorou, ktorý je chránený špeciáinym krytom. Dvere K260 majú špeciálnu povrchovú úpravu s fóliou v dizajne dreva alebo nástrek v škále RAL.

Exteriérové bezpečnostné dvere EXTERIOR KP 2/3

exteriérové bezpečnostné dvere vhodné do rodinných domov a pavlačových bytov

Sú vybavené bezpečnostným trojbodovým zámkom, ktorý je chránený krytom zámku. Zo zámkovej strany dverí sa vysúvajú aktívne istiace body, na závesovej strane dverí sú umiestnené 4 pasívne istiace body a 4 kusy závesov. Vyrábajú sa s otváraním DO chráneného priestoru.

Exteriérové bezpečnostné dvere EXTERIOR+ RD200

exteriérové bezpečnostné dvere vhodné do domov a pavlačov

Bezpečnostné protipožiarne dvere RD200/3 sú exteriérové vstupné bezpečnostné dvere. Sú vybavené bezpečnostným trojbodovým zámkom, ktorý je chránený krytom zámku. Zo zámkovej strany dverí sa vysúva 7 aktívnych istiacich bodov, na závesovej strane dverí je umiestnených 12 pasívnych istiacich bodov a 4 kusy závesov. Vyrábajú sa s otváraním DNU - do chráneného priestoru.

Rýchly kontakt

ZICHER NITRA Damborského 9
mobil: 0905 854 248
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
ZICHER LEVICE Koháryho 6467/107
mobil: 0905 854 248
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
ZICHER ZLATÉ MORAVCE
mobil: 0905 854 248
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Bezpečnostné dvere


Galéria Tesco Nitra 06
Bezpečnostné dvere Levice 18
Bezpečnostné dvere Levice 22
Bezpečnostné dvere Nitra 14
Nábytok a bývanie 2010 35
exteriérové dvere 04a