Ako si vybrať bezpečnostné dvere - Bezpečnostné dvere ZICHER

Ako si vybrať bezpečnostné dvere?

ako si vybrať bezpečnostné dvere

Návštevníci, ktorí prichádzajú na naše internetové stránky alebo nás navštívia osobne v našich prevádzkach sa pri svojom rozhodovaní o kúpe bezpečnostných dverí často trápia s mnohými otázkami.


Návštevníci vravia, že:
  • ponuky bezpečnostných dverí na trhu sú na prvý pohľad skoro rovnaké,
  • všetci predajcovia vravia to isté,
  • dvere vyzerajú rovnako
  • a jediné, čo sa mení je cena.

Návštevníci si chcú pritom kúpiť dvere, ktoré im vydržia dlhé roky a zároveň splnia všetky ich požiadavky na primeranú bezpečnosť. Ako teda majú zákazníci poznať, ktoré dvere sú skutočne kvalitné, bezpečné a ktoré zároveň dlho vydržia?

V dnešnej dobe je asi jedinou odpoveďou odporúčanie, aby sa snažili o plánovaných dverách dozvedieť čo najviac. O stabilite firmy, ktorá dvere predáva, ako dlho je na trhu, aký poskytuje servis, akú poskytuje na dvere záruku a podobne. V neposlednom rade je dôležité, ako sa ktorá firma dokáže zákazníkovi venovať a vypočuť si jeho dôvody kúpy bezpečnostných dverí. Odborník by mal vedieť odporúčiť práve také bezpečnostné dvere, ktoré svojou cenou aj kvalitou najlepšie splnia zákazníkove očakávania.

Na týchto stránkach nájdete množstvo ďalších rád a informácií, ktoré by Vám mali pomôcť, ako si správne dvere vybrať. A ak sa aj napriek tomu nebudete vedieť rozhodnúť, neváhajte a kontaktujte nás alebo nás navštívte osobne a my sa vám radi budeme venovať.

Ako si teda vybrať bezpečnostné dvere?

Niekoľko odpovedí na otázky návštevníkov našich predajní si môžete vypočuť aj v tejto reportáži nitrianskej televízie Nitrička z relácie Plánujte - Sporte - Stavajte. Na otázky redaktorky Janette Cintulovej odpovedá majiteľ spoločnosti, pán Marek Lajcha.


Ďalšie rady pri výbere bezpečnostných dverí

"Z hľadiska bezpečnosti je dobré, keď si ľudia dávajú vchodové bezpečnostné dvere. Samozrejme veľmi veľa ľudí to podcení. Podcení to z hľadiska toho, že nemajú mi čo ukradnúť, nemám tam nič, načo sú mi takéto bezpečnostné dvere. Ako sami vieme, ľudia si menia dvere až keď sú vykradnutí, prípadne vyhoria, suseda vykradnú... Z tohto dôvodu si ľudia začnú uvedomovať, že je dôležité si dať vchodové dvere vymeniť, najlepšie za bezpečnostné, ktoré by mali spĺňať určitý štandard..."


Rozhovor o výbere bezpečnostných dverí v Dámskom magazíne RTVS

Pozrite si rozhovor z relácie RTVS Dámsky klub, v ktorej sa od bezpečnostného analytika, pána Juraja Hroša zo spoločnosti SHERLOCK, ASSA ABLOY Door Slovakia, s.r.o. môžete dozvedieť zaujímavé informácie o výbere bezpečnostných dverí.


Aj takéto takzvané bezpečnostné dvere sa ponúkajú a predávajú na slovenskom trhu


Nie všetky bezpečnostné dvere sú teda naozaj bezpečnostné

Pozrite si video o porovnaní odolnosti bežných dverí a rôznych typov bezpečnostných dverí.


Popis konštrukcie bezpečnostných dverí SHERLOCK si môžete pozrieť tu.
Potrebujete viac informácií? Skúste pozrieť dobré rady a najčastejšie otázky.
Ak ste nenašli odpovede na vaše otázky, neváhajte a kontaktujte nás.

Rýchly kontakt

ZICHER NITRA Damborského 9
mobil: 0905 854 248
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
ZICHER LEVICE Koháryho 6467/107
mobil: 0905 854 248
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
ZICHER ZLATÉ MORAVCE
mobil: 0905 854 248
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Bezpečnostné dvere


Nábytok a bývanie 2008 06
Galéria Tesco Nitra 02
realizácia objednávky
Nábytok a bývanie 2010 10
realizácia bezpečnostných dverí 8b
Nábytok a bývanie 2010 27