Bezpečné dvere - Bezpečnostné dvere ZICHER

Interiérové dvere SOLODOOR

Interiérové dvere SOLODOOR Nitra

modely interiérových dverí SOLODOOR

Tak ako sú bezpečnostné dvere dôležitým bezpečnostným prvkom exteriéru, tak sú zase kvalitné interiérové dvere jedným z najvýraznejších prvkov zariadenia interiéru.

Spoločnosť ZICHER začiatkom roka 2019 rozšírila svoju ponuku dverí aj o poctivé interiérové dvere tradičného českého výrobcu SOLODOOR, interiérové dvere a zárubne s päťročnou zárukou.

Výber interiérových dverí by sme nemali podceňovať,
tie totiž dokresľujú architektúru a štýl celého bytu alebo domu.

Ponuka interiérových dverí je skutočne široká a vy si tak môžete vybrať dvere pre rôzne typy interiérov alebo dizajnových riešení. Značka SOLODOOR znamená množstvo modelov drevených interiérových dverí rôznych štýlov, od jednoduchých a klasických, cez moderné až k extravagantným dizajnovým riešeniam, ktoré sú vhodné aj pre najmodernejšie a najnáročnejšie interiéry.

Katalóg interiérových dverí SOLODOOR si môžete stiahnuť v PDF tu... (96 strán / 32 MB)
katalóg interiérové dvere SOLODOOR Nitra

Pri výbere dverí a zárubní SOLODOOR si môžete zvoliť nielen dizajn, ale aj povrchovú úpravu, farbu, dekor, typ zasklenia, či kovania dverí. Povrch dverí tak môže byť klasický dýhový, lakovaný, potiahnutý fóliou s potlačou, rôznymi typmi odolného laminátu v širokej ponuke farieb a dizajnov, vrátane 3D povrchu s dokonalou ilúziou dreveného povrchu.

Moderný interiér vyžaduje dizajnový súlad všetkých prvkov. Preto máte možnosť prezrieť si ponuku dverí SOLODOOR na webových stránkach v špeciálnej aplikácii, ktorá umožní výber zárubne, typu, dizajnu, povrchovej úpravy, kovania, a tiež vizualizáciu vami zvolených interiérových dverí SOLODOOR v priestore vášho interiéru.

Väčšina interiérových dverí SOLODOOR sa vyrába ako klasické otočné, s ostrou alebo oblou hranou, kyvné alebo posuvné, prípadne aj bezfalcové. V ponuke interiérových dverí SOLODOOR nájdete aj špeciálne protipožiarne dvere, dymotesné dvere, alebo dvere protihlukové. Nechýbajú ani vstupné bytové dvere a špeciálne klima dvere, určené pre použitie vo vlhkom prostredí s veľkými výkyvmi teploty.

Dvere do interiérov SOLODOOR - vyberte si

KOLEKCIA SOLO PREMIUM

Vertigo Polar Sonet Elegance Linie Sima

KOLEKCIA STANDARD

CRISTAL SOLO GABRETA SONG STYL KLASIK
Viete o tom, že obhliadku bezpečnostných dverí môžete mať zdarma v týchto mestách a ich okolí? Bezpečnostné dvere Nitra, Vráble, bezpečnostné dvere Zlaté Moravce, Tlmače, Šahy, bezpečnostné dvere Levice, Želiezovce, Dudince, Hlohovec, Nová Baňa. Prihláste sa na obhliadku dverí ZDARMA !
bezpečnostné dvere

Firma ZICHER ponúka zabezpečenie domov a bytov certifikovanými bezpečnostnými dverami SHERLOCK.

Pri výbere vstupných bezpečnostných dverí zabezpečujúcich dom alebo byt je potrebné zamerať sa na parametre, ktoré od dverí očakávame. Často sa stretávame s požiadavkami na skĺbenie špičkových bezpečnostných parametrov dverí s dôležitými užívateľskými vlastnosťami - najmä útlm prechodu tepla a zvuku.

U nás nájdete bezpečnostné dvere, ktoré kombinujú vysokú bezpečnostnú úroveň s veľmi dobrými izolačnými vlastnosťami doplnenými o požiarnu odolnosť. Práve takéto dvere, komplexnejšie a parametrovo vyváženejšie bezpečnostné dvere SHERLOCK sú najčastejšími a zákazníkmi najobľúbenejšími a tvoria základ našej ponuky.

Potrebujete viac informácií na tému bezpečnostné dvere? Skúste pozrieť dobré rady a najčastejšie otázky.
Ak ste nenašli odpovede na vaše otázky o bezpečnostných dverách, neváhajte a kontaktujte nás.

Rýchly kontakt

ZICHER NITRA Damborského 9
mobil: 0905 854 248
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
ZICHER LEVICE Koháryho 6467/107
mobil: 0905 854 248
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
ZICHER ZLATÉ MORAVCE
mobil: 0905 854 248
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Bezpečnostné dvere


Nábytok a bývanie 2010 12
Nábytok a bývanie 2009 10
Galéria Tesco Nitra 17
Nábytok a bývanie 2009 13
realizácia bezpečnostných dverí 14b
Nábytok a bývanie 2009 04