Bezpečnostné vložky FAB - Bezpečnostné dvere ZICHER

Diaľkovo ovládaný zámok FAB ENTR

Strácate vy alebo vaše deti kľúče? Zabúdate pri odchode z domu zamykať? Chcete umožniť prístup do vášho domu svojim známym napríklad počas dovolenky, ale neriskovať stratu kľúčov?
Všetky tieto požiadavky rieši inteligentný motorický zámok FAB ENTR, ktorý vám umožní ovládať dvere priamo z vášho smartfónu či tabletu, pomocou PIN klávesnice, odtlačku prsta alebo diaľkovým ovládaním.
Užívajte si výhody inteligentného zámku a vytvorte zo svojich obyčajných dverí "inteligentné dvere".

Aké výhody má elektronická vložka FAB ENTR?

Už žiadne kľúče

Inteligentný motorický zámok FAB ENTR môžete ovládať pomocou svojho smartfónu, tabletu, PIN klávesnice alebo odtlačkom vášho prsta.

Bez požiadavky na káble

Motorický zámok FAB ENTR sa napája výkonnou a ekologicky šetrnou batériou, ktorá má výdrž až 3 mesiace. V mobilnej aplikácii môžete sledovať stav batérie a v prípade nutnosti batériu dobiť drôtovou alebo bezdrôtovou nabíjačkou.

Bezdrôtové príslušenstvo

Rovnako ako cylindrická vložka FAB ENTR, tak aj PIN klávesnica, diaľkové ovládanie a čítačka prstov nepotrebuje na svoju inštaláciu a ovládanie žiadne káble.

Automatické uzamknutie dverí

Odchádzate z domu v zhone a nie ste si istí, či ste zamkli dvere? Vďaka možnosti režimu automatického uzamknutia dverí budete mať istotu, že sa po vašom odchode dvere vždy uzamknú.

Jednoduchá inštalácia

Vďaka kombinácii revolučných technológií a motorickej cylindrickej vložky FAB 2000 nie je na inštaláciu inteligentného zámku FAB ENTR nutný žiadny zásah do dverí. Pri inštalácii môžete postupovať ako pri štandardnej výmene vložky. Motorický zámok FAB ENTR vyzerá z vonkajšej strany dverí len ako obyčajný zámok.

Maximálne bezpečie

Motorická funkcia zámku a automatická detekcia zatvorenia dverí zaistí, že dvere budú vždy uzamknuté a teda bezpečné. Navyše kombináciou s cylindrickou vložkou FAB 2000 v 4. bezpečnostnej triede vytvoríte bezpečný prístupový systém k vášmu domu.

Stiahnite si ďalšie informácie

Pozrite si niekoľko videí o bezpečnostnom zámku FAB ENTR

Ako správne nainštalovať FAB ENTR

 

Konfigurácia zámku FAB ENTR

 

Nastavenie otlačku prsta pre FAB ENTR

 

Nastavenie hlasitosti a dátumu


Rýchly kontakt

ZICHER NITRA Damborského 9
mobil: 0905 854 248
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
ZICHER LEVICE Koháryho 6467/107
mobil: 0905 854 248
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
ZICHER ZLATÉ MORAVCE
mobil: 0905 854 248
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Bezpečnostné dvere


exteriérové dvere 04b
Galéria Tesco Nitra 25
Nábytok a bývanie 2009 05
realizácia bezpečnostných dverí 7a
Bezpečnostné dvere Levice 21
realizácia bezpečnostných dverí 13a