Videogaléria - Bezpečnostné dvere ZICHER

Videogaléria bezpečnostné dvere ZICHER Nitra

Na tomto mieste nájdete videá týkajúce sa rád pre výber bezpečnostných dverí, informácie o zabezpečení bytov, domov alebo chalúp a ďalšie zaujímavé videá o spoločnosti ZICHER, bezpečnostných dverách SHERLOCK® alebo bezpečnostných dverách všeobecne.

▼ Ako si vybrať bezpečnostné dvere 1

Dvere Zicher v reportáži nitrianskej televízie Nitrička Plánujte Sporte Stavajte. Na otázky redaktorky Janette Cintulovej odpovedá majiteľ spoločnosti, pán Marek Lajcha.

▼ Ako si vybrať bezpečnostné dvere 2

Spoločnosť Zicher spolu s ďalšími regionálnymi zástupcami bezpečnostných dverí SHERLOCK pre región Nitry, Levíc a okolitých miest sa každoročne v jari zúčastňuje výstavy Nábytok a bývanie v Nitre. Majiteľ spoločnosti Zicher, pán Marek Lajcha a ďalší regionálni zástupcovia trpezlivo vysvetľujú detaily bezpečnosti a odpovedajú na všetky otázky návštevníkov.


▼ Príbeh bezpečnostných dverí SHERLOCK

Bezpečnostné dvere značky SHERLOCK sa už takmer 30 rokov vyrábajú na Slovensku. Spoločnosť TOUCHIT, ktorá vytvorila toto video, sa bola pozrieť do závodu v Malackách na vznik týchto bezpečnostných dverí a čím sú špecifické. Z videa sa dozviete aj ako je to s počtom bezpečnostných bodov a či zvyšujú odolnosť dverí.


▼ Ako sa zabezpečiť pred dovolenkou / SHERLOCK radí

Snáď nikto na svete netúži po tom, aby jeho dom, byt vykradli. Nikto nechce prísť domov z dovolenky a zistiť, že u neho boli na nepozvanej „návšteve“ zlodeji. Vo videu sa dozviete, ako zabezpečiť svoj byt proti zlodejom a čo všetko urobiť, aby bol váš byt bezpečnejší a to nielen v letných mesiacoch, ale zakaždým, keď niekam odídete na dlhšiu dobu.


▼ Spoločnosť ZICHER na výstave Nábytok a bývanie 2018

Spoločnosť Zicher spolu s ďalšími regionálnymi zástupcami bezpečnostných dverí SHERLOCK pre región Nitra, Levice a okolité mestá sa každoročne v jari zúčastňuje výstavy Nábytok a bývanie v Nitre. Majiteľ spoločnosti Zicher, pán Marek Lajcha a ďalší regionálni zástupcovia trpezlivo vysvetľujú detaily bezpečnosti a odpovedajú na všetky otázky návštevníkov. Chceli ste na výstave navštíviť spoločnosť ZICHER osobne, ale nestihli ste to? Nevadí, kedykoľvek sa môžete osobne zastaviť na Damborského 9 v Nitre a spýtať sa nás na čokoľvek, čo vás ohľadom bezpečnostných dverí zaujíma.


▼ Prezentačné video SHERLOCK ASSA ABLOY 2017

Pozrite si prezentačné video spoločnosti SHERLOCK ASSA ABLOY o bezpečnostných dverách.

▼ Rady pri výbere bezpečnostných dverí

"Z hľadiska bezpečnosti je dobré, keď si ľudia dávajú vchodové bezpečnostné dvere. Samozrejme veľmi veľa ľudí to podcení. Podcení to z hľadiska toho, že nemajú mi čo ukradnúť, nemám tam nič, načo sú mi takéto bezpečnostné dvere. Ako sami vieme, ľudia si menia dvere až keď sú vykradnutí, prípadne vyhoria, suseda vykradnú... Z tohto dôvodu si ľudia začnú uvedomovať, že je dôležité si dať vchodové dvere vymeniť, najlepšie za bezpečnostné, ktoré by mali spĺňať určitý štandard..."

▼ Podľa čoho vyberať bezpečnostné dvere? (10. 10. 2016)

Pozrite si rozhovor z relácie RTVS Dámsky klub, v ktorej sa od bezpečnostného analytika, pána Juraja Hroša zo spoločnosti SHERLOCK, ASSA ABLOY Door Slovakia, s.r.o. môžete dozvedieť zaujímavé informácie o výbere bezpečnostných dverí.


▼ Ďalšie informácie o výbere bezpečnostných dverí a novinkách v ich vývoji (14. 6. 2017)

Pozrite si ďalší rozhovor z relácie RTVS Dámsky klub, v ktorej sa od bezpečnostného analytika, pána Juraja Hroša zo spoločnosti Sherlock ASSA ABLOY môžete dozvedieť ďalšie zaujímavé informácie o vývoji a výbere bezpečnostných dverí, ale tiež o zabezpečení pred dovolenkami a informácie v súvislosti s poistením.


▼ Tajomstvo výroby bezpečnostných dverí SHERLOCK

Tradícia výroby bezpečnostných dverí na Slovensku od roku 1988. Pozrite si video o tom, ako sa bezpečnostné dvere SHERLOCK vyrábajú v súčasnosti.

▼ Tipy a inšpirácie k zabezpečeniu domov a bytov pred dovolenkami

Čas dovoleniek býva každoročne sezónou pre zlodejov a pokiaľ sme tak ešte neurobili, mali by sme myslieť aj na zabezpečenie svojich domovov. Ako by sme mali optimálne dom alebo byt zabezpečiť a ako by mali kvalitné bezpečnostné dvere vyzerať si môžete pozrieť v tomto videu.

▼ Ako zabezpečiť chatu alebo chalupu pred zlodejmi?

▼ Ukážka "kvality" čínskych bezpečnostných dverí

Aj toto sa predáva ako bezpečnostné dvere na Slovensku za pár euro...


Nie všetky bezpečnostné dvere sú naozaj bezpečnostné

Pozrite si video o porovnaní odolnosti bežných dverí a rôznych typov bezpečnostných dverí.

▼ Naši výhercovia jesennej súťaže 2014 o bezpečnostné dvere SHERLOCK®

V jeseni 2014 spoločnosť SHERLOCK® organizovala 3-mesačnú súťaž o bezpečnostné dvere a ďalšie ceny. Do tejto súťaže sa aktívne zapojili aj naši noví zákazníci a vyhrali 2 vedľajšie ceny a taktiež hlavnú cenu súťaže. Všetkým výhercom ešte raz srdečne blahoželáme a želáme veľa spokojnosti s bezpečnostnými dverami SHERLOCK®.

Žrebovania sa uskutočňovali v predajni SHERLOCK® v Bratislave, našim zákazníkom sme ceny odovzdávali na našej prevádzke v Nitre.

Pozrite si video z prvého žrebovania v Bratislave z 15.10.2014

Odovzdávanie ceny zákazníkovi z Nitry prebehlo 23.10.2014
Ďalší výhercovia boli vyžrebovaní 14.11.2014, odovzdávanie ceny nášmu ďalšiemu zákazníkovi, tentoraz z Levíc prebehlo 1.12.2014
A nakoniec posledné žrebovanie prebehlo 15.12.2014 a nášmu zákazníkovi bola hlavná cena odovzdaná tesne pred štedrým dňom, dňa 23.12.2014

▼ Sprievodca svetom technológií | bezpečnostné dvere - 1. časť (09. 02. 2017)

Pozrite si prvú časť seriálu TECHPEDIE o detailných pohľadoch na vývoj a výrobu bezpečnostných dverí SHERLOCK. V prvom dieli sa môžete dozvedieť viac o tom, ako takéto dvere vznikajú a prečo sú okrem dverí dôležité aj ďalšie prvky ako bezpečnostná zárubňa, bezpečnostná vložka aj bezpečnostné kovanie. Dozviete sa tiež viac o normách tried odolnosti a od čoho tieto triedy závisia.


▼ Sprievodca svetom technológií | bezpečnostné dvere - 2. časť (21. 02. 2017)

Pozrite si druhú časť seriálu TECHPEDIE o detailných pohľadoch na vývoj a výrobu bezpečnostných dverí SHERLOCK. V druhom dieli sa môžete dozvedieť viac informácií o tom, z akých materiálov sa bezpečnostné dvere vyrábajú, akým spôsobom sa dosahuje vyššia tuhosť, nepriezvučnosť, aj tepelná izolácia so žiaruvzdornými vlastnosťami. Vo videu sa dozviete aj odpoveď na otázku, či platí, že dvere sú o to bezpečnejšie, čím majú viac bezpečnostných bodov alebo tiež odpoveď na otázku, prečo sa v dverách používajú kalené štíty...


▼ Sprievodca svetom technológií | bezpečnostné dvere - 3. časť (09. 03. 2017)

Zvlášť v bytoch na druhom a treťom poschodí bytových domov sú dvere najcitlivejšími prvkami pre útoky vlamačov. Aj preto väčšina z nás stavila na bezpečnostné dvere. O tom, ako bezpečnostné dvere vznikajú sa môžete dozvedieť v tretej časti seriálu TECHPEDIE. Spoznajte viac informácií o používaných plechoch, ktoré moderné a automatizované CNC stroje spracovávajú s presnosťou do 5 stotín milimetra, ďalej o moderných ohýbačkách až po konečné zváranie dielov, kde zvary musia vydržať naozaj veľkú záťaž. Kvalita sa skúša v akreditovaných skúšobniach. Napríklad dvere v 3. bezpečnostnej triede musia odolať nárazu 50 kg telesa aj na tých najcitlivejších miestach, ako je napríklad zámok...


▼ Sprievodca svetom technológií | bezpečnostné dvere - 4. časť (09. 03. 2017)

Za výrobou bezpečnostných dverí je ukrytých množstvo technológií. Pozrite si ďalšiu časť seriálu TECHPEDIE o výrobe bezpečnostných dverí SHERLOCK a procesoch, ktoré nasledujú po zvarení vnútornej konštrukcie. Súčasťou konštrukcie je aj špeciálny vlis, ktorý budúcemu vlastníkovi umožní v prípade potreby dvere v budúcnosti skrátiť, napríklad pri položení nových parkiet alebo dlažby.

Ďalej sa môžete dozvedieť viac informácií o imitovaní dverí z masívu pomocou špeciálnych fólií. Dvere je tiež možné vybaviť z každej strany iným vzorom. Súčasťou povrchovej úpravy sú aj hrany dverí, na ktoré sa nalepuje tzv. hraňovacia páska v rovnakom dizajne ako hlavné časti povrchu. Okrem nalepovaných fólií je možné dvere upraviť aj striekaním, širokou škálou farieb podľa tzv. vzorkovníkov RAL.


Rýchly kontakt

ZICHER NITRA Damborského 9
mobil: 0905 854 248
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
ZICHER LEVICE Koháryho 6467/107
mobil: 0905 854 248
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
ZICHER ZLATÉ MORAVCE
mobil: 0905 854 248
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Bezpečnostné dvere


realizácia bezpečnostných dverí 2
Nábytok a bývanie 2010 29
naskladnenie
Bezpečnostné dvere Levice 07
Galéria Tesco Nitra 22
realizácia bezpečnostných dverí 16a