Bezpečnostné dvere FAMILY+ K330/3

Expresné dodanie do 5 až 10 pracovných dní

Bezpečnostné protipožiarne dvere FAMILY+ K330/3 sú certifikované v 3. bezpečnostnej triede. Sú vybavené bezpečnostným trojbodovým zámkom, ktorý je chránený krytom a štítom proti odvŕtaniu. Zo zámkovej strany dverí sa vysúvajú aktívne istiace body, na závesovej strane dverí sú umiestnené 4 pasívne istiace body a 3 pevné závesy. Z bezpečnostného hľadiska sa vyrábajú s otváraním DNU aj VON z chráneného priestoru bez konštrukčných zmien.

Bezpečnostné dvere EXCELLENT F730/4

Bezpečnostné dvere pre náročných – novinka

Bezpečnostné protipožiarne dvere EXCELLENT F730/4 sú certifikované v 4. bezpečnostnej triede. Sú vybavené bezpečnostným trojbodovým zámkom, ktorý je chránený krytom zámku, v 4. bezpečnostnej triede je chránený oceľovým štítom proti odvŕtaniu, sekaniu a páčeniu. Súčasťou dverí je až 23 istiacich bodov. Zo zámkovej strany dverí a z nadpražia sa vysúvajú zdvojené aktívne istiace body, na závesovej strane dverí je umiestnených 10 pasívnych istiacich bodov a 3 ks nastavovacích 3D závesov.

Bezpečnostné dvere FAMILY K2/3

Obľúbené bezpečnostné dvere

Sú vybavené bezpečnostným zámkom s plochou závorou, ktorý je chránený krytom a štítom proti odvŕtaniu. Zo zámkovej strany a nadpražia dverí sa vysúvajú 4 aktívne istiace body, na závesovej strane dverí sú umiestnené 4 pasívne istiace body a 3 pevné závesy. Vyrábajú sa s otváraním DNU aj VON z chráneného priestoru bez konštrukčných zmien.

Bezpečnostné dvere Basic BD2/3

Cenovo výhodné bezpečnostné dvere

Bezpečnostné dvere BD2 sú certifikované v bezpečnostnej triede 3. podľa STN P ENV 1627.

Dvere BD2 sú vybavené bezpečnostným zámkom s plochou závorou, ktorý je chránený krytom a štítom proti odvŕtaniu. Zo zámkovej strany a nadpražia dverí sa vysúvajú 4 aktívne istiace body, na závesovej strane dverí sú umiestnené 4 pasívne istiace body a 3 ks pevných závesov.

Dvere je možné osadiť do pôvodnej oceľovej zárubne s polodrážkou a hrúbkou plechu 1,5mm s dodatočným vyvŕtaním otvorov pre istiace body, alebo do novej bezpečnostnej zárubne.

Exteriérové bezpečnostné dvere KP 2/3

Vhodné do domov a pavlačov

Sú vybavené bezpečnostným trojbodovým zámkom, ktorý je chránený krytom zámku. Zo zámkovej strany dverí sa vysúvajú aktívne istiace body, na závesovej strane dverí sú umiestnené 4 pasívne istiace body a 4 kusy závesov. Vyrábajú sa s otváraním DO chráneného priestoru.

Bezpečnostné dvere Špeciál - modelový rad K260, K245 a K345

Bezpečnostné dvere so zvýšenou požiarnou odolnosťou

Dvere so zvýšenou požiarnou odolnosťou sú schopné odolávať požiaru, prieniku horúcich plynov a tepelnému žiareniu až po dobu 45 alebo 60 minút. Je možné ich vyrobiť s dymotesným prevedením. Súčasťou dverí je protipožiarna páska a tesnenie. Vyrábajú sa bezpečnostnej triede 2 a 3, s bezpečnostným zámkom s plochou závorou, ktorý je chránený špeciáinym krytom. Dvere K260 majú špeciálnu povrchovú úpravu s fóliou v dizajne dreva alebo nástrek v škále RAL.

Bezpečnostné dvere 2-krídlové FAMILY+ TWIN D2/K330

2-krídlové bezpečnostné dvere do kancelárií

Dostupné aj v prevedení s elektronickou kontrolou vstupu D2-K330/3A

Bezpečnostné protipožiarne dvere FAMILY+ TWIN D2/K330 sú certifikované v 3.bezpečnostnej triede. Sú vybavené bezpečnostným zámkom s plochou závorou, ktorý je chránený krytom a štítom proti odvŕtaniu. Zo zámkovej strany dverí, z nadpražia a zo spodnej časti dverí sa vysúvajú aktívne istiace body, na závesovej strane dverí sú umiestnené aktívne a vahadlové istiace body. Každé krídlo je do zárubne upevnené tromi kusmi nastavovacích 3D závesov. Pevné krídlo sa zaisťuje pomocou páky skrytej v polodrážke. Pri zavretých dverách je táto páka nedostupná. Vyrábajú sa s otváraním DNU aj VON z chráneného priestoru. Dvere otváravé smerom dnu aj von z chráneného priestoru sú rovnakej konštrukcie. Dvere je možné dodatočne skracovať o 30 mm.

Bezpečnostné dvere Elektronik F730/4 Abloy

Bezpečnostné dvere s elektronickým vstupom

Sú vhodné pre miestnosti s elektronickou kontrolou vstupu. Sú pripravené pre elektromechanický zámok ABLOY EL560 a sú vybavené špeciálnym zámkom SHERLOCK® s krytom a štítom proti odvŕtaniu. Elektromechanický zámok ABLOY EL560 je samouzamykací s blokovaním vonkajšej kľučky a systémom antipanik z vnútornej strany dverí. Otváranie je možné rôznymi čítacími zariadeniami ako čipovou kartou, kódom, alebo pomocou biometrie. Zo zámkovej strany dverí sa vysúvajú aktívne istiace body, na závesovej strane dverí sú umiestnené pasívne istiace body a 3 ks nastavovacích 3D závesov. Súčasťou dverí je protipožiarna páska.

Rýchly kontakt

ZICHER NITRA Damborského 9
mobil: 0905 854 248
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
ZICHER LEVICE Kalnická 1
mobil: 0905 854 248
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
ZICHER ZLATÉ MORAVCE Továrenská 14
mobil: 0905 854 248
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Bezpečnostné dvere


Nábytok a bývanie 2010 19
Bezpečnostné dvere Nitra 06
Nábytok a bývanie 2010 20
Galéria Tesco Nitra 08
Nábytok a bývanie 2010 21
Nábytok a bývanie 2009 13